Akademia finansów i biznesu Vistula

biblioteka

W Bibliotece Akademii Finansów i Biznesu Vistula na jeden metr kwadratowy przypadają ponad 333 książki. Nasz księgozbiór liczy w sumie ponad 100 tys. publikacji, prawie 1000 czasopism oraz 13 baz pełnotekstowych on-line, jak ProQuest, Ebrary, Ibuk Libra, EMIS University, Notoria Online czy Ebsco. Znajdziesz tu książki oraz czasopisma, których potrzebujesz, żeby dobrze przygotować się do zajęć. 

Internet i punkt xero

W bibliotece możesz skorzystać z ogólnodostępnych komputerów, a jeśli masz własny – połączysz się z internetem przez WiFi. Na miejscu możesz skopiować oraz zeskanować materiały z zasobów bibliotecznych, wydrukować własne materiały a także je zbindować czy zalaminować – dzięki temu nie musisz tracić czasu w poszukiwaniu punktów xero.

Księgozbiór w sieci…

Koniecznie zaglądaj na stronę Biblioteki library.vistula.edu.pl. To właśnie tu masz dostęp do internetowych baz publikacji, przeszukasz uczelniany księgozbiór, skorzystasz z poradnika „Jak napisać pracę dyplomową” oraz poznasz aktualności dotyczące pracy Biblioteki.

... i w twoim komputerze

Zbiory biblioteczne możesz przeglądać nie wychodząc z domu – są dostępne w katalogu internetowym przygotowanym w programie MAK+. Jeśli masz iPhona lub iPada możesz pobrać aplikację MAK+ w App Store i wyszukiwać książki na własnych urządzeniach przenośnych

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco