Akademia finansów i biznesu Vistula
Detale aktualności

Zaprojektuj nowe logo Grupy Uczelni Vistula

2017-06-13 15:30
thumbnail

Wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie nowych logotypów naszych Uczelni tj. Grupy Uczelni Vistula oraz wchodzących w jej skład Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

Podstawowe informacje

Wszystkie trzy logotypy w dwóch językach (polskim i angielskim) mogą różnić się kolorystyką i charakterem, ale ich struktura wyjściowa powinna posiadać wspólne cechy. Loga powinny być nowoczesne, powiązane z biznesem i międzynarodowością. Projekty powinny współgrać z bieżącymi trendami, budzić zaufanie i być kojarzone z Uczelnią Wyższą. Dodatkowo, każdy element loga powinien mieć swoją historię.

Logotypy Uczelni:

  • Grupa Uczelni Vistula (GUV) / Vistula Group of Universities
  • Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB) / Vistula University
  • Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji (SGTiR) / Warsaw School of Tourism and Hospitality Management

 

Termin i nadsyłanie prac:

Konkurs trwa od środy 14 czerwca do 30 listopada 2017 r. Wyniki będą ogłoszone w grudniu 2017 r. Praca można przesyłać w formatach: .eps, .ai, .pdf, .cdr (do wersji 9.0) wraz ze zmienionymi czcionkami na krzywe na adres: marketing@vistula.edu.pl​

Nagroda:

Nagrodą w niniejszym konkursie jest rabat 25% dla studentów I i II roku na kolejny rok nauki na wybranym kierunku AFiB i SGTiR, a dla studentów III roku rabat 25% na pierwszy rok studiów magisterskich na wybranym kierunku AFiB lub SGTiR.

REGULAMIN

BRIEF

FORMULARZ

Czekamy na wasze kreatywne i innowacyjne projekty.

Powodzenia!

Aktualności

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco